AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego vs. KSZO Ostrowiec 22:25

Niestety, kolejna porażka na koncie szczypiornistów KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Choć pierwsza połowa należa do akademików (10:9), to w drugiej drużyna zagrała słabo i ostatecznie przegrała 22:25. Szkoda, bo rywal przed meczem mógł "pochwalić się" bilansem 0:4 i był w zasięgu zielonogórzan.

Niestety, kolejna porażka na koncie szczypiornistów AZS-u. Choć pierwsza połowa należa do akademików (10:9), to w drugiej... może lepiej zacytujemy: "porażka, słabo, lipa". Szkoda, bo rywal przed meczem mógł "pochwalić się" bilansem 0:4 i był w zasięgu zielonogórzan. Teraz to piłkarze ręczni KU AZS UZ są jedyną drużyną bez zwycięstwa. - See more at: http://sportowa.zgora.pl/pilka-reczna/i-liga/item/635-porazka-slabo-lipa-azs-vs-kszo-ostrowiec-22-25.html#sthash.9Z5QeyTo.dpuf