Szatnia Akademików: Derby Ziemi Lubuskiej

indexPrzed nami sobotni mecz, w którym w Zielonej Górze zagrają szczypiorniści PKM Zachód AZS UZ przeciwko TL Ubezpieczenia Stal Gorzów. Derby Ziemi Lubuskiej zapowiadają się bardzo obiecująco. Co na ten temat mieli do powiedzenia trenerzy obu drużyn? Posłuchajcie najnowszego wydania Szatni Akademików!

Szatnia Akademików: Komentarz do ostatniego meczu

indexW dzisiejszej Szatni Akademików Ireneusz Łuczak - trener PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wraz z prowadzącym Marcinem Krzywickim zastanawiali się nad sytuacją z ostatniego meczu szczypiornistów w której "nie wiadomo który z zawodników zawinił". Oprócz tego komentowali ogólnie to i nadchodzące spotkania. Zobaczcie koniecznie co mieli do powiedzenia.

Szatnia Akademików: Nowa twarz w naszym zespole

indexDzisiaj w Radiu Index zasiedli Ireneusz Łuczak - trener naszych szczypiornistów oraz Adam Stępień - nowy zawodnik PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Co mieli do powiedzenia na temat drugiej rundy rozgrywek I ligi piłki ręcznej? Przekonajcie się w poniższym nagraniu z Szatni Akademików.

Nowy zawodnik AZS!

azs-uz-logo-50x50Adam Stępień - 20 latek z Żagania, grający do niedawna w KS Azoty Puławy od dzisiaj zasila naszą akademicką drużynę szczypiornistów. Adam jako junior grał w Zielonej Górze skąd potem dostał się do Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Spędził tam 3 lata i jak mówi - sportowo były to najlepsze lata z uwagi na możliwość grania z orzełkiem na piersi. Cel dla Adama jest tylko jeden - zdobywać kolejne punkty w zbliżających się meczach i walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli. Witamy w rodzinie AZS UZ!
stepien

Świąteczny trening szczypiornistów [galeria]

azs-uz-logo-50x50Na ostatnim spotkaniu przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia na naszych zawodników czekała niespodzianka. W trakcie treningu trener sekcji piłki ręcznej wraz z dyrektorem klubu wcielili się w rolę Mikołaja i po krótkim wstępie oraz złożeniu życzeń zorganizowali turniej futsalu.

int-08722

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Podsumowanie roku szczypiornistów

index10 punktów, na które składają się trzy zwycięstwa i siedem porażek - to bilans I-ligowych szczypiornistów PKM-u Zachód AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego po pierwszej rundzie zmagań. Pozwala to zajmować w grupie B ósmą lokatę. Podsumowujemy ją z Ireneuszem Łuczakiem, szkoleniowcem naszych piłkarzy ręcznych.

 

Ostatni mecz 1 rundy sezonu! [galeria]

azs-uz-logo-50x50Kończymy I rundę sezonu 20/21. Nasi szczypiorniści przed przerwą pozostają na 8 miejscu w grupie B, I Ligi Piłki Ręcznej trzymając na koncie 10 punktów. Gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy. Ostatni mecz tej rundy niestety nie przebiegł po myśli zielonogórskich akademików i zakończył się wynikiem 24:30, ale była to gra na wysokim poziomie. Link do fotorelacji z tego spotkania znajdziecie poniżej.

int-08494

--Link do galerii--

3 Zwycięstwo szczypiornistów [fotorelacja]

azs-uz-logo-50x50Wczorajszy mecz był pełen emocji. Na szczęście naszym akademikom udało się utrzymać 3 punkty w domu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

 

int-0818

Fot. Tomasz Ostrowski


Galeria PKM Zachód AZS UZ - MKS Real Astromal Leszno

Szatnia Akademików: Drugie zwycięstwo szczypiornistów!

indexW sobotę 21 listopada drużyna piłki ręcznej PKM Zachód KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podjęła walkę z UKS GOKIS Kąty Wrocławskie, którą to udało się wygrać. Posłuchajcie razem z nami audycji w Radio Index, w której brał udział jeden z naszych zawodników.

 

Zwycięstwo szczypiornistów na wyjeździe

azs-uz-logo-50x50Po zaciętej walce szczypiorniści PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wygrali mecz wyjazdowy przeciwko UKS GOKIS Kąty Wrocławskie  wynikiem 22:18 (10:10).

reczna2411203

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: sukces szczypiornistów

indexW dzisiejszej audycji Szatni Akademików trener szczypiornistów PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Ireneusz Łuczak - mówił między innymi o kulisach zwycięskiego gola.