Turniej futsalu Mini-Euro 2021 za nami [galeria]

azs-uz-logo-50x50W niedzielę 26 września odbył się turniej futsalu "Mini-Euro 2021". W kategoriach młodzik oraz trampkarz wzięło w sumie udział 8 drużyn z: Przylepu, Krosna Odrzańskiego, Zbąszynka, Jasienia i Lubska. Drużyny, które na co dzień grają na boiskach z trawą miały okazję rywalizować w tym dniu na hali przy ul. Szafrana. Zapraszamy do przeczytania artykułu i obejrzenia galerii zdjęć!

int-09714

Zdjęcia: Tomasz Ostrowski - Ostry Kadr

 Mecz otwarcia zagrały drużyny młodzików Stali Jasień i Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej, który to drużyna ze Zbąszynka wygrała wynikiem 3:0. Następnie w serii meczów I rundy zawodów młodziki z Lubska wygrały 3:1 ze składem z Przylepu, za to w kategorii trampkarzy mecze przebiegły znacznie spokojniej. Tęcza Krosno Odrzańskie zremisowała bezbramkowo ze Zbąszynecką Akademią Piłkarską, a MUKS Hat-Trick Lubsko wygrało jednym trafieniem z trampkarzami TS Przylep.

int-00669

Pierwszy mecz II rundy przyniósł kolejne zwycięstwo drużynie z Lubska, co jednak oznaczało przegraną Zbąszynia, który z bilansem 1:1 wchodził w trzecią rundę. Następne spotkanie po walce do końca TS Przylep zremisował ze Stalą Jasień wynikiem 2:2. W kategorii trampkarzy piłkarze nadrobili ilość bramek po I rundzie, w której tylko 1 raz mogliśmy zobaczyć piłkę w siatce. Akademia Piłkarska ze Zbąszynka wygrała 5 bramkami z MUKS Hat-Trick Lubsko, za to Przylep dwoma bramkami zapewnił sobie zwycięstwo nad Tęczą Krosno Odrzańskie.

int-00584

Ostatnia - trzecia runda rozstrzygała drabinkę turnieju. Rozpoczęła się największym wynikiem turnieju, ponieważ młodziki z Akademii Piłkarskiej zwyciężyli wynikiem 6 do 0 z TS Przylep. Następnie rozegrane zostały dwa mecze zakończone wynikiem 3:0. Drużyna młodzików z Lubska wygrała nad Stalą Jasień, a trampkarze ze Zbąszynka pokonali TS Przylep. Ostatni mecz Mini-Euro 2021 rozegrały składy Tęczy Krosno Odrzańskie i MUKS Hat-Trick Lubsko. Trafiając dwa razy do bramki przeciwników Tęcza uplasowała się na 2 miejscu jednocześnie ustawiając drużynę z Lubska na 3 miejscu w kategorii trampkarzy.

int-00029

Miejsca, najlepszych zawodników oraz zdjęcia drużyn przedstawiamy w tabeli poniżej

Kategoria młodzik
 I miejsce - MUKS Kat-Trick Lubsko (MVP - Franciszek Franczak)
 II miejsce - Zbąszynecka Akademia Piłkarska (MVP - Radek Potrzeba)
 III miejsce - Stal Jasień (MVP - Jan Kapusta)
 IV miejsce - TS Przylep (MVP - Oliwier Wyrwa)

int-01099

Kategoria trampkarz
 I miejsce - Zbąszynecka Akademia Piłkarska (MVP - Michał Jaśkowiak)
 II miejsce - Tęcza Krosno Odrzańskie (MVP - Kamil Matuszewski)
 III miejsce - MUKS Kat-Trick Lubsko (MVP - Dawid Gajewski)
 IV miejsce - TS Przylep (MVP - Tobiasz Grad)

int-01096

Zapraszamy do obejrzenia galerii w linku poniżej
--Link do galerii--

Zadanie współfinansowane ze środków Marszałka Województwa Lubuskiego

Dodatkowe informacje