Walka o 1/16 Finału Pucharu Polski w Futsalu [Galeria]

azs-uz-logo-50x50Wczoraj w Krośnie Odrzańskim nasi futsaliści podjęli wyzwanie grania przeciwko I-ligowemu przeciwnikowi - GKS Futsal Tychy w 1/32 Finału Pucharu Polski w futsalu. Mecz był bardzo emocjonujący i nie brakowało w nim dynamicznych zwrotów akcji.

int-01260

Pierwszą połowę już w 3 minucie rozpoczęli nasi akademicy od prowadzenia 1:0, jednak przeciwnicy nie odpuszczali i AZS'iacy ostatecznie zeszli do szatni z wynikiem 1:2. W drugiej połowie po raz kolejny punktowali nasi futsalowcy co nie zatrzymało GKS Tychy od trafienia do siatki 2 razy z rzędu i tym samym zapewnienia sobie stanu 2:4 na swoją korzyść. To jednak jeszcze bardziej zmotywowało zespół gospodarzy grający przez pewien czas w przewadze i po 40 minutach gry mecz zakończył się wynikiem 4:4. Niestety w dogrywce dawało się we znaki zmęczenie zawodników co poskutkowało stratą aż 4 bramek i zakończeniem spotkania 4:8. To był bardzo wyrównany pojedynek i mimo przegranej wróciliśmy do Zielonej Góry z bagażem nowych doświadczeń.