Ostatni mecz drugiej ligi futsalu! W niedzielę lubuskie derby (zapowiedź)

azs-uz-logo-50x50W niedzielne popołudnie, zielonogórscy akademicy zakończą zmagania w drugiej lidze futsalu. W derbach województwa lubuskiego biało-zieloni zmierzą się z SPN Paolo Gorzów Wielkopolski.

futsal

Zespół PKM Zachód Persa AZS UZ zdominował tegoroczną ligę. Już 2. kolejki temu było wiadomo, że to właśnie ekipa z Winnego Grodu zakończy rywalizację na fotelu lidera. Do tej pory, podopieczni Macieja Dudka zgarnęli komplet punktów, budując ogromną przewagę nad pozostałymi rywalami. Gorzowianie, zajmujący najniższy stopień podium w ligowym rankingu odnotowali w swoim dorobku punktowym tylko 1 zwycięstwo i 1 remis.

Niedzielnym meczem akademicy zakończą zmagania. Wraz z pierwszym gwizdkiem, który wybrzmi o godzinie 16:00 dobiegnie końca również licytacja "Pakietu WOŚP prawdziwego kibica". Przedmiotem aukcji jest wyjazd z reprezentacją UZ na półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu oraz możliwość wcielenia się w trenera Drzonkowianki w dowolnym meczu klasy okręgowej. Szczegóły licytacji TUTAJ

PKM Zachód Persa AZS UZ - SPN Paolo Gorzów
hala sportowa UZ, ul. Profesora Szafrana 6
niedziela, 19.01.2020 - godzina 16:00

Wstęp wolny!

turo

Dodatkowe informacje