Persa zanim zacznie świętować zmierzy się z Lubawą

Święta Wielkanocne tuż przed nami i od tego w jakich nastrojach sportowcy siądą do świątecznych stołów zależeć może wynik piątkowego meczu. Constract Lubawa będzie najbliższym rywalem futsalistów w zaległym spotkaniu 15. kolejki.

IMG_0296.JPG

 Zespół z Lubawy to drużyna piastująca obecnie pozycję czwartą. W 18. spotkaniach najbliższy rywal AZS-u zdobył 37 punktów, czyli dokładnie tyle ile Persa. 12 zwycięstw, 1 remis i aż 5 porażek to bilans spotkań lubawskiej drużyny. 

Defensywa Constractu jest najlepszą w całej grupie północnej I ligi. We wszystkich meczach stracili oni tylko 43 bramki. Poprzedni mecz z Teamem Lębork przegrali jednak 5:6, po raz drugi z resztą ulegając lęborczanom. Ostatnie pięc spotkań ligowych to także remis 1:1 z Heliosem Białystok i 3 zwycięstwa. 

Piątkowe starcie to zaległy mecz 15. kolejki I ligi. W poprzednim meczu tych ekip wygrała Zielona Góra 5:3. Warto dodać, że było to jedyne zwycięstwo AZS-u z tym rywalem w historii starć obu ekip w I lidze. Czy w Lubawie będziemy świadkiami Wielkiego Futsalowego Piątku? Przekonamy się o godz. 18:00

KS Constract Lubawa - Persa MOSIR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 

30.03.2017 godz. 18:00