Znamy Mistrza Województwa Lubuskiego w E-sporcie CS:GO 2021

logo mwl 2 1000x1000Mistrz Województwa Lubuskiego w E-sporcie został wyłoniony. Drużyna Krul Sentino w finale pokonała Bush Team wynikiem 2:0 (16:7 Nuke, 16:14 Overpass). Mecz, a szczególnie jego druga mapa dostarczyła widzom wiele emocji. Jednak zacznijmy od początku...

zwyciezcy mwl

 Pierwszy mecz półfinałowy rozegrali zawodnicy drużyn: "Bush Team" i "Życie ostre jak maczeta". Obie mapy poszły po myśli Bush Team i tym samym wygrali spotkanie zarówno na Nuke jak i Mirage wynikiem 16:10. Drugi z meczów półfinałowych odbył się między "Zajawkowiczami", a "Krul Sentino". Pierwsza mapa jaką był Mirage zakończyła się pozytywnie dla składu, który wygrał wcześniej z Drzonowskim Towarzystwem E-sportowym, czyli Zajawkowiczów, jednak przez dwie kolejne mapy to gracze "Krul Sentino" dominowali i wygrane na mapach Overpass oraz Inferno zapewniły im awans do rundy finałowej. Przegranych czekała szansa na zdobycie najniższego stopnia podium.

Następny dzień zawodów rozpoczął się od rozgrywki decydującej, która drużyna zdobędzie III miejsce. O tytuł drugiego wicemistrza zawalczyli "Zajawkowicze" i "Życie ostre jak maczeta". Niestety drużyna Zajawkowiczów musiała uznać wyższość przeciwników i po dwóch mapach "Życie ostre jak maczeta" sięgneli po 3 stopień podium.

post finał

Pozostało już tylko czekać na finałowy mecz Mistrzostw Województwa Lubuskiego w E-sporcie CS:GO 2021. Na najwyższym stopniu podium po solidnym prowadzeniu gry na pierwszej mapie, jaką był Nuke oraz po początkowo nieudanej, jednak wygranej najmniejszą możliwą przewagą (16:14) drugiej mapie - Overpass stanęli zawodnicy drużyny "Krul Sentino". Gratulujemy wszystkim drużynom znakomitej gry na przestrzeni całego turnieju.

Projekt współfinansowany ze srodków Województwa Lubuskiego