Puchar Dyrektora KU AZS UZ odebrany!

azs-uz-logo-50x50Lodis by Illuminar wygrało z reprezentacją naszego Klubu wynikiem 2:0 na mapach Italy oraz Nuke i tym samym zdobyli Puchar Dyrektora KU AZS UZ. Gratulujemy świetnego meczu! Dzisiaj prezes organizacji Lodis odebrał z rąk dyrektora trofeum.

int-08541

Mecz o Puchar Dyrektora KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

azs-uz-logo-50x50Już dzisiaj o godzinie 19:00 drużyna reprezentująca nasz Klub zagra przeciwko Lodis by Illuminar - akademii jednej z czołowych polskich organizacji, czyli Illuminar Gaming. Naszych reprezentantów czeka trudna przeprawa z uwagi na długi staż zawodników drużyny przeciwnej. Mimo to liczymy na solidne spotkanie, rozegrane na 3 mapach. Mecz będzie transmitowany na żywo w serwisie Twitch.tv pod linkiem: https://www.twitch.tv/redzioplays 
MECZ POKAZOWY1

Znamy Mistrza Województwa Lubuskiego w E-sporcie CS:GO 2021

logo mwl 2 1000x1000Mistrz Województwa Lubuskiego w E-sporcie został wyłoniony. Drużyna Krul Sentino w finale pokonała Bush Team wynikiem 2:0 (16:7 Nuke, 16:14 Overpass). Mecz, a szczególnie jego druga mapa dostarczyła widzom wiele emocji. Jednak zacznijmy od początku...

zwyciezcy mwl

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień Mistrzostw Województwa Lubuskiego w E-sporcie za nami!

logo mwl 2 1000x1000Na dzisiaj zakończyły się już rozgrywki w ramach Mistrzostw Województwa Lubuskiego w E-sporcie. O tytuł Mistrza walkę podjęło 13 drużyn z całego województwa lubuskiego. W pierwszym dniu zawodów rozegrane zostały mecze na etapie 1/8 i 1/4 finału. Już od samego początku nie brakowało emocji i walki o każdy punkt.
post tabela

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w E-sporcie!

logo mwl 2 1000x1000UWAGA! Przedłużamy czas rejestracji do dnia 16.08.2021 r. włącznie! Tego w naszym Klubie jeszcze nie było! Nadchodzą pierwsze Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w E-sporcie.

 

PLAKAT

Czytaj więcej...