Brydżowy "Pierwszy Krok" po raz ostatni w roku 2016. Wyniki & zdjęcia

50W poniedziałek, 19 grudnia w klubie Hot Shots odbył się ostatni w tym roku brydżowy turniej z cyklu "Pierwszy Krok". Gratulujemy zwycięzcom - Tomkowi Bartnickiemu i naszej najmłodszej brydżystce, Julii Makowieckiej. Poniżej dostępne wyniki oraz zdjęcia.

brydż

Oprócz bezpośredniej rywalizacji w turnieju zawodnicy ostatni raz walczyli o punkty w klasyfikacji długofalowej. Najlepszych w całorocznych zmaganiach podczas uroczystego podsumowania cyklu nagrodziliśmy drobnymi brydżowymi upominkami, a najmłodszych uczestników również pucharami ufundowanymi przez wspierającego nas od początku, a od tego roku będącego również członkiem naszej sekcji Jerzego Szramowskiego.

Najlepszym stawiającym brydżowe pierwsze kroki okazał się Krzysztof Jabłoński. Zaraz za nim uplasował się Jakub Karolak, a podium niespodziewanie uzupełniła jedna z najmłodszych uczestniczek, Hania Słoneczka. Hania wygrała też w klasyfikacji młodzieżowej, w której druga była Julia Makowiecka, a trzeci Jakub Kołodziejczak. Najlepszym (i najwytrwalszym) studentem okazał się Łukasz Słabniak. Zwycięzcom gratulujemy. Klubowi Hot Shots dziękujemy za gościnę i wsparcie. Zapraszamy do rywalizacji w nowym roku. 

Kliknij tutaj, by zobaczyć wyniki oraz więcej zdjęć