Znamy Akademickich Mistrzów Województwa w brydżu (aktualizacja)

azs-uz-logo-50x50W środę, 18 maja w stołówce Domu Studenckiego Vicewersal odbył się II Bachanaliowy Turniej Brydża Sportowego o Puchar Dyrektora KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Korzystając z okazji został wyłoniony Akademicki Mistrz Województwa Lubuskiego.

AMWL

Akademickimi Mistrzami Województwa Lubuskiego okazali się Zofia Miechowicz oraz Tomasz Bartnicki. Poniżej przedstawiamy pełną klasyfikację.

m-ce

para

wk

okręg

klub

wynik %

PKL

PDF

1

Antoni Gocyła

7.0

LB

ZIEL-BRUK Zielona Gora

63.80

10

41

Jerzy Cydzik

5.0

2

Irena Hugiel

7.0

LB

ANNEBERG Zielona Góra

63.22

8

38

Lesław Hugiel

9.0

3

Adam Małecki

4.0

LB

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

62.74

6

35

Paweł Pietrażycki

5.0

4

Zofia Miechowicz

2.5

LB

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

60.58

4

32

Tomasz Bartnicki

3.0

5

Zbigniew Kwiatkowski

5.0

LB

GKS FADOM Nowogród Bobrzański

57.98

2

30

Henryk Krzymiński

4.0

6

Florian Fabiś

5.0

LB

AZS PWSZ Sulechów

55.77

2

28

Jan Obuchowicz

9.0

7

Paweł Dubowski

5.0

LB

SBS DAWID Nowa Sól

55.34

2

26

Witold Dygas

5.0

8

Krzysztof Kapturkiewicz

5.0

LB

KS SM GRYMAS 2 Zielona Góra

55.10

1

24

Michał Cieplicki

5.0

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

9

Robert Sikora

3.0

LB

ZIEL-BRUK Zielona Gora

54.33

1

22

Andrzej Łagosz

11.0

10

Andrzej Nowicki

3.0

LB

KS SM GRYMAS 2 Zielona Góra

53.17

1

20

Zygmunt Macina

3.0

11

Andrzej Grygorczuk

5.0

LB

SBS DAWID Nowa Sól

52.93

 

18

Tomasz Fedak

   

12

Janusz Jasiński

5.0

LB

SBS DAWID Nowa Sól

49.04

 

16

Edward Bargiel

5.0

13

Krzysztof Jabłoński

0.5

LB

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

48.85

 

14

Jakub Karolak

0.5

14

Zygmunt Sanocki

5.0

LB

AZS PWSZ Sulechów

47.88

 

12

Zbigniew Nahorski

11.0

15

Janusz Sidelnik

3.0

LB

KS SM GRYMAS 2 Zielona Góra

42.84

 

10

Waldemar Prętki

2.0

16

Zbigniew Telec

3.0

LB

ZIEL-BRUK Zielona Gora

42.36

 

8

Jerzy Sosiński

5.0

GKS Meprozet Stare Kurowo

17

Krystian Mejor

 

LB

KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra

40.43

 

6

Paweł Pieńko

 

18

Katerzyna Robakowska

 

LB

 

26.97

 

4

Łukasz Słabniak

 
 

Bartosz Siegieda

0.5

LB

KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra

26.97

 

2

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia autorstwa Joanny Lemańskiej