Zielona Góra: Harmonogram AMP w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Półfinał D

ampMamy oficjalny plan minutowy gier Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Półfinał D. Wśród 10 uczestników znalazła się reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem.

PLAKAT rgb

GRUPA A - HALA ZSOiS - UL. WAZÓW 76

1. Politechnika Opolska
2. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
3. Politechnika Śląska w Gliwicach
4. Uniwersytet Śląski w Katowicach
5. Politechnika Wrocławska

Piątek, 12 maja 2017r.

14:30 - Politechnika Opolska - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 27:32
16:00Politechnika Śląska w Gliwicach - Uniwersytet Śląski w Katowicach 26:22
17:30 - Politechnika Wrocławska - Politechnika Opolska 27:23
19:00Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Uniwersytet Śląski w Katowicach 38:14
20:30Politechnika Śląska w Gliwicach - Politechnika Wrocławska 22:27

Sobota, 13.05.2017r.

9:30Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Opolska 17:39
11:00Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Wrocławska 21:14
12:30Politechnika Opolska - Politechnika Śląska w Gliwicach 37:29
14:00Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Wrocławska 13:32
15:30Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Śląska w Gliwicach 27:18

Tabela po fazie grupowej - A 

Miejsce  Zespół  Punkty  Bramki 
1 AWF Wrocław 8 118:73 
2 POL Wrocław 6 100:79
3 POL Opole 4 126:105
4 PŚ Gliwice 2 95:113
5 UŚ Katowice 0 66:135

 

Niedziela, 14.05.2017r. - (hala ZSOiS, ul. Wazów 76)

9:00 - AWF Wrocław - AWF Katowice (półfinał I) 22:20
10:30 - Politechnika Śląska - UE Wrocław 32:23
12:00 - Uniwersytet Śląski - Uniwersytet Wrocławski 21:24

GRUPA B - HALA UZ - UL. PROFESORA SZAFRANA 6

1. Uniwersytet Zielonogórski
2. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Uniwersytet Wrocławski
4. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
5. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Piątek, 12 maja 2017r.

14:30 - Uniwersytet Zielonogórski - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 23:16
16:00 - Uniwersytet Wrocławski - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 23:29
17:30 - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Uniwersytet Zielonogórski 17:36
19:00 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 32:17
20:30 - Uniwersytet Wrocławski - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 23:31

Sobota, 13.05.2017r.

9:30 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Zielonogórski 12:40
11:00 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 23:15
12:30 - Uniwersytet Zielonogórski - Uniwersytet Wrocławski 35:23
14:00 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 26:26
15:30 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Wrocławski 29:8

Tabela po fazie grupowej - B

Miejsce Zespół  Punkty  Bramki 
1 UZ Zielona Góra 8 134:68
2 AWF Katowice 6 100:63
3 UE Katowice 3 89:108
4 UE Wrocław 3 84:121
5 UWr Wrocław 0 77:124

 

Niedziela, 14.05.2017r. (hala UZ, ul. Profesora Szafrana 6)

9:00 - Uniwersytet Zielonogórski - Politechnika Wrocławska (półfinał II) 29:17
10:30 - Politechnika Opolska - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 27:19
12:00 - mecz o 3 miejsce - Politechnika Wrocławska - AWF Katowice 22:24
13:30 - mecz o 1 miejsce - Uniwersytet Zielonogórski - AWF Wrocław 24:18