Przed nami Lubuskie Igrzyska Studentów AZS w Siatkówce Plażowej

1200px-POL województwo lubuskie COA.svgW poniedziałek, 29 czerwca na obiektach VI Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze odbędą się Lubuskie Igrzyska Studentów AZS w Siatkówce Plażowej. Żeńskie i męskie reprezentacje zawalczą o prawo gry w Akademickich Mistrzostwach Polski.

lis-azs1

Uczestnicy nie wnoszą żadnych opłat. Reprezentacje, które zajmą miejsca 1-3 otrzymają okolicznościowe statuetki i nagrody. Organizator zapewnia posiłek oraz wodę dla wszystkich uczestników.

Turniej jest wojewódzką kwalifikacją do Akademickich Mistrzostw Polski.

W Akademickich Mistrzostwach Polski 2019/2020 mogą uczestniczyć członkowie AZS bez względu na inną przynależność klubową, zgłoszeni przez Klub AZS działający na uczelni którą reprezentują, w tym:

a) studenci do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1991 r.),
b) uczestnicy studiów doktoranckich (bez ograniczenia wieku),
c) etatowi pracownicy uczelni - absolwenci szkół wyższych posiadający co najmniej tytuł zawodowy magistra - zatrudnieni na podstawie mianowania lub umowy o pracę (w wymiarze co najmniej 1/2 etatu), minimum 3 miesiące wcześniej niż termin rozgrywania Mistrzostw,
d) absolwenci, którzy zakończyli studia w roku akademickim 2019/2020 - do końca tego roku akademickiego (dotyczy absolwentów, których ostatni semestr nauki rozpoczął się w roku akademickim 2019/2020). 

W Akademickich Mistrzostwach Polski nie mogą uczestniczyć tzw. wolni słuchacze oraz uczestnicy studiów podyplomowych.

Na zgłoszenia do turnieju czekamy do czwartku, 25.06.2020 pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości prosimy podać imiona i nazwiska zawodników oraz reprezentowaną uczelnię.

Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.