Pływanie, siatkówka, futsal. Która uczelnia silniejsza?

azs-logoDobiegły końca zawody organizowane w ramach Lubuskiej Olimpiady Studentów. We wtorek, 4.12 w Zielonej Górze odbył się mecz pływacki, pojedynek rewanżowy w siatkówce mężczyzn oraz pierwszy mecz futsalistów.

basenLOS

Czytaj więcej...

Lubuska Olimpiada Studentów AZS 2018/19 rozpoczęta (foto)

azs-uz-logo-50x50We wtorek, 16.10 ekipa siatkarzy Uniwersytetu Zielonogórskiego gościła w Gorzowie . Najpierw przeszła badania w Centralnym Laboratorium Badawczym AWF, a później rozegrała pierwszy mecz w ramach Lubuskiej Olimpiady Studentów 18/19.

foto

Czytaj więcej...

Lubuska Olimpiada Studentów: plażowy handball dla Gorzowa!

azs-logoW sobotę, 9 czerwca odbyły się kolejne zawody z cyklu Lubuskiej Olimpiady Studentów. Tym razem lubuscy żacy zmierzyli się w plażowej odmianie piłki ręcznej. Zwycięzcą turnieju okazała się reprezentacja AWF Gorzów Wielkopolski.

AWF

Czytaj więcej...

Czerwcowe zmagania Lubuskiej Olimpiady Studentów przed Nami!

azs-logoMajowe zmagania Lubuskiej Olimpiady Studentów zakończpne! Stratę do Zielonej Góry, gorzowianie mogą odrobić już w czerwcu. W drugi weekend czerwca odbędą się turnieje piłki ręcznej plażowej i wędkarstwa.

plakat wedka

Załączniki:
Pobierz plik (LOS-06.pdf)LOS-06.pdf

Czytaj więcej...

Południe na prowadzeniu! LOS: Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 2:4

azs-logoWe wtorek, 15 maja w Sulechowie odbyła się kolejna impreza z cyklu "Lubuska Olimpiada Studentów". Zmagania odbyły się w czterech dyscyplinach. Tym razem więcej punktów zainkasowała południowa stolica województwa.

PSP

Czytaj więcej...

Lubuska Olimpiada Studentów: Gorzów - Zielona Góra 1:1

azs-logoW piątek, 11 maja w hali AWF przy ul. Słowiańskiej 73 w Gorzowie odbyła się Lubuska Olimpiada Studentów w badmintonie i ergometrze wioślarskim. Blisko 30 zawodniczek i zawodników stanęło do rywalizacji o tytuł Mistrza Województwa Lubuskiego.

LOS

Czytaj więcej...

W maju rusza nowa inicjatywa! Lubuska Olimpiada Studentów (info)

azs-logoLada dzień rusza sportowa rywalizacja studentów i pracowników lubuskich uczelni wyższych. W maju odbędą się zawody w ergometrze wioślarskim, badmintonie, piłce siatkowej plażowej, tenisie ziemnym, boccia, minigolfie oraz brydżu sportowym.

losazs

Załączniki:
Pobierz plik (LOS-05.PDF)komunikat 1

Czytaj więcej...

Siatkarki Uniwersytetu Zielonogórskiego najlepsze w Lubuskiem

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w piłce siatkowej. Mistrzyniami zostały reprezentantki Uniwersytetu Zielonogórskiego po pokonaniu AWF Gorzów Wlkp. 3:0. Wśród panów najlepsi okazali się siatkarze AWF Gorzów którzy po tie-break'u pokonali zielonogórzan 3:2

28908198_10213931023888051_584197148_n.jpg29345036_10213931022608019_316534259_n.jpg

47 pływaków walczyło o tytuł Akademickiego Mistrza Lubuskiego (foto)

plywanieWe wtorek, 5 grudnia na pływalni przy ul. Wyspiańskiego akademickie reprezentacje Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego po raz czwarty rywalizowały w zawodach pływackich. Imprezę otworzyła Prodziekan WLiNoZ dr Ewa Skorupka.

 AMWL

Czytaj więcej...

Uniwersytet Zielonogórski awansował do Półfinału AMP w futsalu M

ampWe wtorek, 05.12.2017r. w Zielonej Górze odbył się mecz o tytuł Akademickiego Mistrza Lubuskiego w futsalu mężczyzn. Uniwersytet Zielonogórski pokonał AWF Gorzów Wielkopolski 9:5.

futsal amp woj

Czytaj więcej...

Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w Biegach Przełajowych (wyniki)

azs-logoW niedzielę, 4 czerwca na stadionie UZ, przy ul. Wyspiańskiego odbyły się I Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w biegach przełajowych. Poniżej prezentujemy triumfatorów biegu w klasyfikacji kobiet i mężczyzn.

 

Czytaj więcej...