Worek medali na AMP

Miło nam poinformować, że studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego wrócili do domu z medalami Akademickich Mistrzostw Polski.

Logo-amp-2014-napis-zielone

Nasz "rodzynek" na AMP w Jeździectwie - Ida Wasilik zajęła VI miejsce w klasyfikacji ogólnej skoków amator, oraz zdobyła srebrny medal w kategorii uniwersytetów.

Z Łodzi ekipa lekkoatletów również wraca z medalami. Największy sukces odniósł Mateusz Kwaśniewski, który zdobył złoty medal AMP w rzucie oszczepem. Z medalami w kategorii uniwersytetów wracają - Karolina Sygutowska, srebro w rzucie dyskiem, Mateusz Fórmański - srebro na 400 m, sztafeta 4x100 metrów w składzie: Pałys, Fórmański, Bartczak, Milian - brąz, oraz Kamila Drozdalska - brąz w rzucie oszczepem.

Najbliższe Akademickie Mistrzostwa Polski w jakich wezmą udział zielonogórzanie to siatkówka plażowa i finał piłki ręcznej. Szczegóły wkrótce.