Zostań członkiem reprezentacji UZ na AMP w Pływaniu!

azs-uz-logo-50x50Sekcja pływacka naszego klubu przygotowuje się do wzięcia udziału w Akademickich Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Jeśli chcesz do niej dołączyć skontaktuj się z trenerem dr Tomaszem Grzybowskim pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zostań członkiem reprezentacji Uniwersytetu Zielonogórskiego!

obrazek plywanie

9 medali strzelców sportowych na Akademickich Mistrzostwach Polski

ampŚwietny występ odnotowali żacy Uniwersytetu Zielonogórskiego, zdobywając 9 krążków w Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym. Zawody odbyły się w Bydgoszczy w dniach 12-14.04.2019r.

amp strzelanie

Czytaj więcej...

Pływacy rozpoczynają Akademickie Mistrzostwa Polski w Lublinie

ampBlisko 850 zawodników z 74 uczelni weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w pływaniu, które rozpoczynają się w dniu dzisiejszym w Lublinie. Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego licząca 7 osób, zapowiada walkę o medale.

AMP-plywanie

Czytaj więcej...

Worek medali na AMP

Miło nam poinformować, że studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego wrócili do domu z medalami Akademickich Mistrzostw Polski.

Logo-amp-2014-napis-zielone

Czytaj więcej...

Znakomity występ Mateusza Kołodziejskiego na AMP-ach

W dniach 27-29 marca 2015 roku w największym kompleksie basenowym w Polsce w poznańskich "Termach Maltańskich" odbyły się Akademickie Mistrzostw Polski w pływaniu. W tegorocznej edycji AMP znakomicie zaprezentował się Mateusz Kołodziejski, student Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu (Wychowanie Fizyczne, I rok), który zdobył dwa złote medale na dystansach 100 i 50 m. st. klasycznym w klasyfikacji Uniwersytetów (odpowiednio 5 i 6 miejsce w AMP).

Czytaj więcej...

Awans tenisistów AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego do finałów AMP

Reprezentanci Uniwersytetu Zielonogórskiego w składzie: Łukasz Dzikowski, Tomasz Sidelnik, Tomasz Rakowski i Dawid Kozłowski awansowali do finału Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym.

reprezentacja AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Czytaj więcej...

Złoto i dwa srebra dla pływaków AZS-u

azsW dniach 12-13 kwietnia 2014 roku w największym kompleksie basenowym w Polsce w poznańskich "Termach Maltańskich" odbyły się Akademickie Mistrzostw Polski w pływaniu kobiet i mężczyzn. Uniwersytet Zielonogórski reprezentowali:

Czytaj więcej...

16 zespołów, 44 spotkania, 220 zawodników - podsumowanie AMP 2012 w piłce ręcznej mężczyzn (pierwszy dzień)

logo AMPW niedzielę, 27 maja zakończyły się XXIX Finały Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Do Winnego Grodu przyjechały nejlepsze ekipy z całego kraju. 

Uniwersytet Jagielloński

Czytaj więcej...

Pływacy UZ-tu na AMP w pływaniu w Raciborzu

17 marca 2011 roku w Raciborzu odbyły się Akademickie Mistrzostw Polski w pływaniu strefy "D". Uniwersytet Zielonogórski reprezentowało czterech pływaków:

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje