Ruszamy z trzecią edycją programu Aktywny Zielonogórzanin!

azs-uz-logo-50x50Już w czerwcu wystartuje 3. odsłona projektu "Aktywny Zielonogórzanin". Indywidualne plany żywieniowe, zajęcia w otwartej przestrzeni, webinary z poradami oraz telekonsultacje. To wszystko czeka na zielonogórzan, chcących wprowadzić zmiany w swoim życiu.

az3-plakat5

W tegorocznej edycji znajdzie się miejsce dla 20 uczestników. Już na wstępie każdy beneficjent otrzyma dostęp do zbilansowanego planu żywieniowego i poradników w formie e-booków przygotowanych przez dyplomowanego dietetyka. Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość odbycia indywidualnej telekonsultacji z dietetykiem w celu skonsultowania swojej diety i rozwiania wszelkich wątpliwości.

Ze względu na wyjątkową sytuację, dla uczestników przygotowano szereg zajęć z aktywności ruchowej. W otwartej przestrzeni, dla każdego znajdzie się coś interesującego. Marszobiegi, przejażdżki rowerowe, zajęcia ogólnorozwojowe, a może gry zespołowe? W specjalnej grupie wsparcia, uczestnicy będą mogli na bieżąco wymieniać nabytymi doświadczeniami. Wsparcia ze strony specjalistów również nie zabraknie. Zielonogórzanie będą mogli skorzystać z warsztatów oraz webinarów z poradami psychodietetycznymi.

O zdrowe zmiany w życiu uczestników zadbają specjaliści:

  • Marzena Pałasz - dyplomowany dietetyk, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków
  • Marek Lemański - psycholog, mediator oraz trener
  • Dawid Piechowiak - instruktor

Program skierowany jest głównie do osób z nadwagą i otyłością, które ukończyły 18 lat. Udział w trzymiesięcznym projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra. 

Nie czekaj! Wypełnij krótki formularz poniżej i zgłoś swój akces do wzięcia udziału w projekcie!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca. Tydzień później skontaktujemy się z osobami, które zakwalifikowały się do programu.

az3-nabor5