Co jest grane? Kalendarzyk kibica AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego (1)

azs-uz-logo-50x50Najbliższy weekend obfitować będzie w imprezy z udziałem drużyn KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Prawie wszystkie wydarzenia odbędą się w Zielonej Górze, zaś wyjątek stanowią piłkarze ręczni, którzy wybiorą się w daleką podróż. Szczegóły poniżej.

Prezentacja1


 

Sobota, 16.09.2017r.

PIŁKA SIATKOWA M: Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn (ul. Prof. Szafrana 6)

plakat siatka123

Sobotni poranek, 16.09 stać będzie pod znakiem piłki siatkowej mężczyzn. Nowy trener sekcji - Wiktor Zasowski postanowił sprawdzić formę swojego zespołu przed zbliżającymi się rozgrywkami II ligi.

więcej informacji: KLIK


 

TENIS STOŁOWY: Mecz ligowy z AKS Strzegom (ul. Podgórna 50)

Plakat Meczu AKS Strzegom

Już w najbliższą sobotą, 16.09 zespół prowadzony przez trenera Daniela Bobka zainauguruje nowy sezon 2017/2018. Biało-zieloni pierwsze spotkanie rozegrają w murach Uniwersytetu Zielonogórskiego z AKS Strzegom.

więcej informacji: KLIK


 

PIŁKA RĘCZNA M: Mecz ligowy z SPR GKS Żukowo (Żukowo)

Przed Nami 2. kolejka zmagań I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy A. Na inaugurację sezonu biało-zieloni pokazali się z bardzo dobrej strony, stawiając leszczynianom trudne warunki. Teraz zielonogórzanie ostrzą apetyty na pierwsze punkty ligowe. Podpiecznych Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego czeka daleka podróż do Żukowa, gdzie chcą zainkasować komplet oczek. Początek spotkania o godzinie 17:00.


 

Niedziela, 17.09.2017r.

FUTSAL: V Turniej Futsalu o Puchar Prezesa LZPN (ul. Prof. Szafrana 6)

Slajd1futsal

Już po raz piąty zostanie zorganizowany Futsalowy Turniej o Puchar Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. W niedzielę, 17.09 w Zielonej Górze zaprezentuje się zespół z Ekstraklasy oraz dwóch pierwszoligowców.

więcej informacji: KLIK