Jednorazowa zmiana godzin otwarcia siłowni przy ul. Podgónej 50.

siłowniaInformujemy, że dnia 9 stycznia 2016r. (sobota) siłownia przy ul. Podgórnej 50 będzie wyjątkowo czynna tylko w godzinach 10:00-14:00. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia!

W dniach 27.06 - 4.07 biuro KU AZS UZ nieczynne

zamkniete Informujemy, że z w dniach 27.06 - 04.07.2014 biuro KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Biuro rozpoczyna pracę po urlopie tj. 07.07.2014 (poniedziałek) Za utrudnienia przepraszamy.

Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów KU AZS UZ w poniedziałek 31 marca

uwagaInformujemy, iż uchwałą Zarządu KU AZS UZ z dnia 11.03.2014r. Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów KU AZS UZ odbędzie się w dniu 31.03.2014r.(poniedziałek) o godz. 18.00 (II termin godz. 18.15) w świetlicy (I piętro) Katedry Wychowania Fizycznego UZ przy ul. Wyspiańskiego 58.

Czytaj więcej...

Dwie siłownie, koszykówka, siatkówka i futsal za 100 zł? Tylko w AZS!

plakat-fakultety-KU-AZS-UZ-13-14-1

Czytaj więcej...

Plan zajęć sekcji KU AZS UZ w roku akademickim 2018/2019

1. Capoeira Marek Janiak

Szafrana 6
Podgórna 50

Czwartek
Sobota
19:30-21:30
11:00-12:30
2. Futsal mężczyzn Maciej Górecki
Szafrana 6

Wtorek
Czwartek

20:30-22:00
20:30-22:00

3. Jeździectwo Instruktorzy MOSiR
Raculka Środa
Środa
Czwartek
Piątek
08:00-09:30
09:30-11:00
08:00-09:30
17:00-18:30
4. Ju-jitsu Maciej Sikora
Podgórna 50 Wtorek
Czwartek
19:00-20:30
19:00-20:30 
5. Piłka ręczna mężczyzn Ireneusz Łuczak
Szafrana 6

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
6. Piłka siatkowa mężczyzn Krzysztof Dobek
Szafrana 6

Poniedziałek
Wtorek

Środa
Czwartek

Piątek

17:00-19:00
18:00-19:00

17:00-19:00
17:00-19:00

17:00-19:00
7. Pływanie Tomasz Grzybowski
Basen Novita Poniedziałek
Piątek
20:15-21:45
20:15-21:45
8. Unihokej Bartłomiej Fliegner
Prosta 39 Poniedziałek
Czwartek
19:00-20:30
19:00-20:30
9. Tenis stołowy Daniel Bobek
Podgórna 50 Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
16:30-18:30
10. "14" - pracownicy UZ Roman Espendshid
Szafrana 6 Piątek 20:30-22:00
11. Sport niepełnosprawnych - BOCCIA Marta Dalecka
Szafrana 6 Wtorek 17:00-18:30
12. Sport niepełnosprawnych - PŁYWANIE Marta Dalecka
CRS Poniedziałek
19:00-20:30
13. Sport niepełnosprawnych - tenis stołowy Marcin Skrzynecki
Podgórna 50 Poniedziałek 19:00-20:30
14. Brydż sportowy Zofia Miechowicz
Szafrana 6
Klub Studencki "u Ojca"

Środa
Środa

12:00-13:30
16:30-21:00
FAKULTETY
A. Siłownia Portiernia
Prosta 39 Poniedziałek
Wtorek
Środa

Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12:30-22:00 (przerwa 16-18)
12:30-22:00
12:30-15:00
15:30-22:00 (przerwa 17-19)

12:30-22:00
12:30-22:00
12:30-22:00

Siłownia

Włodzimierz Grecki
Podgórna 50

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00
16:00-20:00
10:00-14:00
10:00-14:00
B. Fitness Marta Dalecka
Szafrana 6 Wtorek 18:30-20:00
C. Aqua aerobik Martyna Dalecka
Basen Novita Czwartek 20:15-21:15
D. Iaido Paweł Szymczuk
Podgórna 50 Środa
Piątek
Niedziela
19:00-20:30
18:30-20:00
19:00-20:30
E. Karate tradycyjne Bartosz Buczyński
Podgórna 50 Piątek
Niedziela
18:30-20:00
19:00-20:30
F. Koszykówka  Grzegorz Fiedorowicz
Szafrana 6 Środa 20:30-22:00
FAKULTETY SULECHÓW
Po wcześniejszej konsultacji z Panem Grzegorzem Fiedorowiczem.

Kontakt

KU AZS UZ
ul. Prof. Szafrana 6
65-516 Zielona Góra
tel/fax: (68) 328 26 94
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane do faktury:
NIP: 973-046-78-67, REGON 970647259
nr konta: 47 1140 1850 0000 5006 3600 1001

Biuro Klubu:
Dawid Piechowiak - kierownik biura
Weronika Miklas - pracownik

Godziny pracy biura w okresie listopad-czerwiec:

Poniedziałek
11:30 - 14:30
Wtorek
08:30 - 15:00
Środa
08:30 - 09:30
11:00 - 13:00
Czwartek
08:30 - 13:00
Piątek
08:30 - 11:30

 

Księgowość:
Małgorzata Kęsicka-Gonia

Godziny pracy księgowości:
Wtorek 14:30 - 17:30